logo Silvarium tisk

Jestli ke skladování dřeva přistoupíte správně, docílíte vysoké výhřevnosti. Budete-li ho skladovat ledabyle, může vám shnít, zplesnivět, ztrouchnivět nebo vám ho prožere hmyz. Skladování dřeva může významně ovlivnit výkon vašeho kotle v topné sezoně. Měli byste k němu tedy přistupovat zodpovědně a předem si promyslet, jak budete postupovat a kam dřevo umístíte, uvádí web ČeskéStavby . Lépe je na tom samozřejmě ten, kdo má postavený dřevník. Skladování dřeva venku není nejvhodnější , ovšem i to je možné – a také obvyklé – jen musíte vědět, jak dřevo zajistit proti povětrnostním vlivům a nepřízni počasí.


Celý článek najdete zde

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Do jaké míry by se Vás dotklo případné zrušení adaptační platby?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě