logo Silvarium tisk
Název: Sokolníci i lukostřelci na Lesnickém dnu
Zdroj: Hradecký deník
Datum: 24.05.2007
Autor: (ron)
Rubrika: Východní Čechy / Kam o víkendu

Lesnický den v Železných horách se v sobotu uskuteční v areálu letního tábora v Běstvině. Celodenní program čeká na všechny, kteří se chtějí setkat a popovídat si s lesníky, pracovníky ochrany přírody a všemi, kteří mají rádi přírodu. Zahájení je v 10 hodin, kdy začne Den s Lesy ČR plný soutěží pro děti a blok odborných programů. Česká lesnická společnost seznámí zájemce například s prostředky boje proti kůrovci. Prezentovat se bude i Správa CHKO Železné hory, a to od 12 hodin. Kromě toho se představí klub fotografů, sokolníci, lukostřelci a myslivci. Divadelní představení pro děti začíná v 10.30 a 12.20 hodin.

(ron)

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Jaký podíl na obnově u vás tvoří přirozená obnova?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě