logo Silvarium tisk

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a. s., stanovil základní sazby podpor pro programy na podporu lesnictví, zpracování zemědělské produkce, výrobců potravin a podporu nákupu půdy za 1. čtvrtletí roku 2024. Sazby se týkají žádostí přijatých v období od 1. 1. 2024 do 31. 3. 2024. Konkrétně se jedná o programy Lesní hospodář, Zpracovatel dřeva, Zpracovatel, Potravinář a Podpora nákupu půdy, jejichž výše podpory v rámci jednotlivých programů činí 3,3 % p. a.

Veškeré informace o jednotlivých programech podpor a jejich sazbách jsou k dispozici na webových stránkách společnosti PGRLF na www.pgrlf.cz.


TZ PGRLF

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Jaký podíl na obnově u vás tvoří přirozená obnova?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě