logo Silvarium tisk

Petr Pavel při návštěvě Šumavy slíbil, že s ministrem životního prostředí probere Modrý sloup i problémy obcí s ministerstvem. Hraniční přechod Modrý sloup, po jehož otevření roky marně volají turisté, byl jedním z témat, která probíral prezident republiky Petr Pavel při středeční návštěvě Šumavy s představiteli tamních obcí i vedením národního parku. Přislíbil, že tuto ožehavou otázku probere s ministrem životního prostředí, stejně tak jako to, že s ním projedná chování představitelů tohoto resortu vůči obcím v národním parku, na něž si starostové hodně stěžují. Prezident ale neřešil jen vážná témata, nabídla se mu i krásná podívaná, když ve vlčím výběhu před ním doslova zapózovalo jedenáct ze třinácti tamních šelem. Nadchli ho tak, že připustil, že by mohla být otevřena otázka, zda nemít vlky i v Lánech.

 

Celý článek najdete v Týdeníku Klatovska.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Do jaké míry by se Vás dotklo případné zrušení adaptační platby?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě