logo Silvarium tisk

Za posledních třicet let udělalo Česko pokroky v tom, jak se stará o kvalitu vodních toků nebo jak nakládá s odpady. Výrazně ale pokleslo množství ptactva v krajině. Proměny životního prostředí od roku 1993 do současnosti zmapovala Česká informační agentura životního prostředí (Cenia).

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+7 # Starý 2023-07-10 15:44
LESY jsou ohroženy a ohrožovány daleko více nežli cokoli jiného.
Není to jak u zemědělců, kteří a dnes i malý "HOSPODÁŘ" disponuje několika traktory snad i na výpravy - "zahraniční dovolené", ale vidím u nich až několik strojů , kde by bohatě stačil jeden a nástavby.
Ale tak to je, a na "LESY" přirozeně nezbývá a "VEŘEJNÝ ZÁJEM" OPĚT STÁT A TATO GARNITURA , podpoří pouze zvyšováním daní a nákladnými opatřeními k dosažení přijatelného stavu přírody a tedy o stav lesů se vůbec nebude zajímat!!

Nebo nám lesníkům, také dají obrovské plošné dotace na "AGROLESNICTVÍ" ... už se těším na podpory v lesích v řádu plošných statisíců na to že nebudu na části pěstovat les, ale jen jednotlivé stromy??

Tak jak to nastavují zemědělcům u "AGROZEMĚDĚLSTVÍ"???

TO JE TA ROVNOPRÁVNOST DLE MZE !!!!!

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Pokládáte zřizování NP na Křivoklátsku za ideální způsob ochrany tamní přírody?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě