logo Silvarium tisk

U lesa má stát unikát Firma Lesy ČR oživila stavbu unikátního sídla na Novém Hradci za půldruhé miliardy. Dosud sídlí v chátrajícím paneláku, který je v havarijním stavu. Po čtyřech letech se v Hradci Králové probouzí ojedinělý stavební projekt. Podnik Lesy ČR – jeden z mála státních institucí, které nesídlí v Praze – se vrací k nápadu vybudovat nové sídlo společnosti na Novém Hradci Králové. Jeho cena se vyšplhá až na 1,5 miliardy.

Celý článek najdete v týdeníku Speciál DNES

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete působení dosavadního generálního ředitele Lesů ČR Dalibora Šafaříka za úspěšné?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě