logo Silvarium tisk
Název: ÚOHS napravuje chyby v rozhodnutích o lesnických tendrech
Zdroj: Právo
Datum: 03.08.2007
Autor: (zr)
Rubrika: Trhy & ekonomika

Brněnský Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) vydal první opravené rozhodnutí ke starým tendrům Lesů České republiky, firmě vyměřil za pochybení v jedné z menších zakázek pokutu 1000 korun.Původní verdikty, podle nichž státní podnik nedodržel zákon o veřejných zakázkách, zrušil kvůli procesním chybám soud a úřad je teď musí opravit. Následovat tak budou ještě další rozhodnutí. Na dřívějším nezákonném postupu Lesů ČR ale úředníci antimonopolního úřadu trvají, řekla místopředsedkyně ÚOHS Jindřiška Koblihová. "Úřad už vydal i další rozhodnutí, zatím ale nenabylo právní moci, a proto ho nebudeme komentovat," uvedla Koblihová, Lesy ČR sdělily, že se k úřadem udělené pokutě vyjádří v pátek.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Jaký podíl na obnově u vás tvoří přirozená obnova?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě