logo Silvarium tisk

Nepřirozenou plantáž borovic vystřídá na okraji rezervace velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice přirozený les tvořený několika druhy listnatých stromů s výrazným zastoupením dubů. Ochránci přírody proto v letošním roce instalovali oplocenku chránící semenáčky dubů a dalších listnatých stromů před okusem zvěří.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+1 # Starý 2022-08-03 08:41
Skvělé a velice realistické, "Jak zachránit naše lesy" !!
Ochránci vysadili 0,15 ha plotu a pak větší-předpokládám cca0,20 ha a zachránili naše lesy.

No sám dělám cca 0,70 ha oplocení ročně...tak předpokládám, že jsem do dnes zachránil lesy i ostatních evropských států, ale asi i Afriky.

Co bych se nechválil.

Věřím, že ostatní vlastníci lesů také plotí /jinak to kvůli zvěři ani nejde/, takže v podání podobných štěků-článků "záchrany", zachránily i lesy na všech exoplanetách, hvězdách a v celé mléčné dráze. k čemuž gratuluji.!

Média, toto ani nepojmou a nepostřehnou....

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Pokládáte zřizování NP na Křivoklátsku za ideální způsob ochrany tamní přírody?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě