logo Silvarium tisk
Název: Ve Staňkovicích a Levíně dostanou dotace na hospodaření v lesích
Zdroj: Litoměřický deník
Datum: 31.07.2007
Podtitulek: UDÁLOSTI V OKRESE
Autor: (šela)
Rubrika: LITOMĚŘICKOLevín, Staňkovice/Peníze určené na obnovení a výchovu porostů obdrží obec Staňkovice a městys Levín. Krajští zastupitelé uvolnili z Programu poskytování podpor na hospodaření v lesích pro obec Staňkovice částku 61 tisíc 800 korun a pro městys Levín 268 tisíc 180 korun. Částka bude převedena na obecní účty nejpozději do konce roku, pokud příjemci dotace splní všechny stanovené podmínky. "Dotace přidělujeme tam, kde víme, že pomohou ke zlepšení stavu lesa. Letos jsme jich v rámci Programu poskytování podpor na hospodaření v lesích poskytli celkem dvaadvaceti obcím našeho regionu v celkové částce 14 milionů 921 tisíc korun," sdělila Veronika Kindlová, tisková mluvčí Krajského úřadu v Ústí nad Labem.

(šela)

[V L T A V A+P N P R E S S+L A B E]Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Jaký podíl na obnově u vás tvoří přirozená obnova?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě