logo Silvarium tisk
Autor: (sia)
Rubrika: Karlovarsko - K AKTUÁLNÍM UDÁLOSTEM

Žlutice/Nový učební obor - mechanizátor lesní výroby byl otevřen v letošním školním roce na Střední škole lesnické ve Žluticích. Jak uvedla Líba Syrovátková z lesnické školy, do prvních ročníků studijního oboru lesnictví bylo přijato 44 studentů. Voboru mechanizátor jsou dvě třídy, a to první a třetí ročník, který byl převeden z Nejdku. Celkem se na škole vzdělává 158 studentů, z toho dvaatřicet v tak zvaném distančním studiu. "Doufám, že se námi letos podaří zopakovat úspěchy, které naše škola dosáhla v minulém školním roce. Velká vítězství naši žáci slavili i na mezinárodních soutěžích, například ve vábení jelenů," dodala Líba Syrovátková.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Jaký druh zvěře vám působí největší škody?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě