logo Silvarium tisk

Zuzana Zejdová, moderátorka
Více než 225 000 000 Kč uvolnila dnes vláda hasičům, policistům a dalším subjektům na odměny a další náklady spojené s nedávným zásahem při požáru v Národním parku České Švýcarsko. Řekl to ministr vnitra Vít Rakušan z hnutí STAN. Požár se rozhořel 24. července. Podle policie vznikl pravděpodobně v Malinovém dole. Zasahovalo u něj podle ministerstva vnitra po dobu tří týdnů přes 6300 profesionálních a dobrovolných hasičů a 92 příslušníků letecké policie. Šlo o dosud největší lesní požár v Česku.

ČRo Sever

Komentáře  

+3 # Starý 2022-09-16 06:40
KOCOURKOV JE HADR !!

Oproti této částce za obyčejnou lidskou blbost, naše "smyslplná" vláda všem vlastníkům lesů, kteří se stále- ne jen měsíc a fous, starají o lesy po celé ČR, krátí účelně vypočítané kompenzace a to bez náhrady!!

A je klid a nic se neděje.

Kurňa zakažme teď v době hub vstup do lesů, ať se národ probere !!

Z koho práce a investic si zdarma užívá!!

Do zdevastovaných a dalších parků je zákaz a tečou tam ročně miliony a miliardy - pro nic - a do lesů, jen někomu a volný vstup a brebendy -houby, plody a další jak je libo.

Stačí kouknout do inzercí, jak funguje sběr hub pro vlastní potřebu a další !!!
+7 # Přemek 2022-09-15 12:15
Pěkný účet,díky zpupným,arogantním a pomýleným zeleným parazitům z NP.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Do jaké míry by se Vás dotklo případné zrušení adaptační platby?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě