1. Musím se před vložením inzerátu přihlásit, resp. registrovat?
Ano, pro vložení inzerátu je nutné mít svůj registrovaný účet na serveru - viz. Nápověda pro inzerci. Bez registrace nelze inzeráty vkládat.

2. Kolik stojí přidání jednoho inzerátu?
Provozovatel poskytuje možnost bezplatné inzerce na serveru Silvarium.cz registrovaným uživatelům.
Nastavení omezení pro bezplatnou inzerci najdete zde: Pravidla inzerce.

3. Zapomněl jsem své heslo
Z bezpečnostních důvodů je heslo uloženo šifrovaně, takže ho ani nemůžeme sdělit.
Pro obnovení hesla použijte prosím volbu Obnovení hesla ve spodním menu Uživatel (v zápatí webu).
Uveďte zde prosím správnou e-mailovou adresu svého účtu, na tuto adresu vám bude zaslán ověřovací kód. Po obdržení ověřovacího kódu si budete moci zvolit nové heslo.

4. Zapomněl jsem své uživatelské (přihlašovací) jméno
Pro Připomenutí uživatelského jména použijte prosím volbu Připomenutí uživatelského jména ve spodním menu Uživatel (v zápatí webu).
Uveďte zde prosím správnou e-mailovou adresu svého účtu, na tuto adresu vám bude zasláno Vaše uživatelské jméno, zadané při registraci.

5. Zapomněl jsem svůj registrační email
Pokud neznáte registrační email pro obnovu hesla nebo zaslání uživatelského jména, kontaktujte prosím správce (administrátoru) serveru: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

6. Můžu svůj účet/registraci na serveru zrušit? Jak?
Pokud budte chtít svůj účet úplně zrušit (smazat), kontaktujte prosím správce (administrátoru) serveru: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

7. Vložil jsem si inzerát, ale nemůžu ho najít na webu
Doporučujeme inzerát vyhledat a zkontrolovat v sekci Moje inzeráty.
Pokud jste použil některou placenou funkci inzerce - delší text inzerátu než 350 znaků, platnost inzerce delší než 30 dní, více než 1 fotografii, některý druh zvýraznění a nezaplatil za to body, inzerát je neveřejný do té doby, než za něj zaplatíte zakoupenými body nebo ho neupravíte tak, aby splňoval podmínky bezplatné inzerce - např. zkrácení textu, smazání fotografií, zrušení zvýraznění.

8. Proč se mi mažou starší inzeráty?
Platnost inzerátů v bezplatné verzi je 30 dní, pokud inzerát před skončením platnosti ho inzerent neobnoví.
Limit aktivních inzerátů (maximální počet) na registraci jednoho uživatele je 30.
V placené verzi lze nastavit platnost inzerátu na 45 dní.

9. Nedaří se mi k inzerátu vložit fotografie
Fotografie musí být ve formátu .jJPG nebo .PNG. Pokud jsou moc velké, může nahrání trvat i několik minut (podle rychlosti Vašeho připojení). Zmenšete je v grafickém programu a urychlíte tím nahrání fotografií.
Maximální velikost 1 fotografie (obrázku) je 10 MB.

10. Byl jsem podveden inzerentem, jak mám postupovat?
Podejte trestní oznámení. Lze je podat ústně či písemně na kterémkoli oddělení policie, ale také na jakémkoliv úřadu vyšetřování a státním zastupitelství. Tyto orgány mají povinnost oznámení přijmout a bez různých průtahů věc vyšetřit. V trestném oznámení popište co se přesně stalo (kdy, kde a kdo se trestného činu dopustil). Přiložte kopii inzerátu (print screen), vytiištěnou e-mailovou korespondenci a doklad o zaplacení. Nezapomeňte uvést, že chcete být informováni o učiněných opatřeních.