logo Silvarium tisk

Wood & Paper a Holzindustrie Maresch darovali postiženým obcím na Moravě střešní latě pro opravu 120 domů

Firma Wood & Paper a.s. ve spolupráci s rakouskou pilou Holzindustrie Maresch GmbH. předala ve středu 7. července obcím postiženým tornádem na jižní Moravě střešní latě a prkna na obnovu střech, o které již dříve projevily největší zájem.

Latěmi bylo naloženo šest kamionů, které dorazily ve středu 7. července dopoledne postupně do jednotlivých obcí. Celkem bylo složeno 175 m3 materiálu. Obce Hrušky, Moravská Nová Ves a Mikulčice obdržely každá dva kamiony naložené řezivem na opravu střech poškozených tornádem. Každá obec má zřízen svůj vlastní sklad stavebního materiálu, kde bylo řezivo složeno a kde si ho obyvatelé mohou koordinovaně vyzvedávat. Podporu poskytla také společnost Libor Transport s.r.o., která dopravila veškerý materiál zdarma.

Každé postižené obci tím pomůžeme zrenovovat přibližně 40 střech rodinných domů,“ sdělil ředitel a předseda představenstva společnosti Wood & Paper a.s. Ing. Tomáš Pařík.

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Jaký podíl na obnově u vás tvoří přirozená obnova?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě