logo Silvarium tisk

100 let časopisu Lesnická práce je za dveřmi!

Časopis Lesnická práce vstoupí do roku 2021 svým 100. ročníkem. Lesnická práce vycházející bez přestávky od roku 1922 je tak jedním z nejstarších lesnických časopisů na světě. Na chodu časopisu a tvorbě článků se podílely stovky lesnických respektovaných osobností, díky nimž přinesla Lesnická práce již 60 000 stránek osvěty, vzdělání a aktuálních informací.

Redakce Lesnické práce poprosila kolegyně a kolegy lesníky o videopřání časopisu k tomuto jubileu. Jednotlivá přání budou publikována v průběhu ledna na www.silvarium.cz a na YouTube kanále Silvarium TV. Již nyní Vám ale přinášíme malou „ochutnávku“.

 

Chcete také popřát Lesnické práci? Zašlete svůj příspěvek na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
(ideálně přes www.uschovna.cz).

Redakce Lesnické práce

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)

Komentáře  

-1 # cvonza 2021-01-06 10:14
ŠUMAVA - je vítězství lidské arogance , ztráta zdraveho rozumu ,bez ohledu na les , zásobu vody a klima .

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete za správné, že Lesy ČR stáhly námitky k záměru vyhlášení NP Křivoklátsko?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě